Počet položek: 0 0 Kč
Barevný krámek.cz
zhotoveno ručně - co kus, to originál :)

Obchodní podmínky

BAREVNÝ KRÁMEK je maličký úzce specializovaný e-shop a takový ho chci mít i v budoucnu.

Objednané zboží zasílám zabalené v bublinkové folii v co možném nejkratším termínu odeslání.

Zboží odesílám doporučeně přes Českou poštu, cena poštovného v ČR je 79,- Kč při platbě předem na účet u šperků, 89,- Kč u objednávky 1 - 2 triček, u větší objednávky prosím zvolte přepravu v balíčku. Částku určenou k zaplacení t.j. cenu za objednané zboží + poštovné zašlete na účet vedený u FIO banky, č. účtu 2501298027/2010, jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

Pokud si přejete zaslat zboží na dobírku, musíte si připočítat ještě dalších 70,- Kč za tuto službu.

Cena poštovného na Slovensko je 250,- Kč.

PŘI NÁKUPU NAD 2.900,- Kč V ČR A NAD 3.400,- Kč NA SLOVENSKU JE DOPRAVA ZDARMA.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

VYBÍREJTE S ROZVAHOU, OČIMA I SRDCEM ... :). PEČLIVĚ SI PŘEČTĚTE POPISEK A PROHLÉDNĚTE PŘILOŽENÉ FOTKY. VĚŘÍM, ŽE PAK VYBERETE KE SVÉ SPOKOJENOSTI A ZAKOUPENÉ ZBOŽÍ BUDE VÁM I VAŠIM BLÍZKÝM DĚLAT JEN A JEN RADOST...

Odstoupení od smlouvy

Dle zákona Vás musím upozornit, že máte právo odstoupit od kupní smlouvy (objednávky) do 14-ti dnů od převzetí zboží bez udání důvodu. Když se náhodou stane, že se Vám zakoupené zboží nebude líbit nebo nejste spokojeni s jeho kvalitou, tak ho můžete zabalit a poslat zpět se zprávou, že odstupujete od kupní smlouvy. Zboží musí být samozřejmě v původním stavu, nepoužité a nepoškozené. Vše vyřešíme k oboustranné spokojenosti a já Vám obratem vrátím peníze.

Následuje formální část obchodních podmínek:

Provozovatel e-shopu

Jitka Braunová

Těně 26

338 45 p. Strašice okr. Rokycany

Tel: 777 27 26 62

IČ: 443 35 709

Nejsem plátcem DPH.

 

Tím, že odešlete objednávku a my ji potvrdíme, uzavíráme spolu platnou kupní smlouvu.

Reklamační řád

Reklamace se týkají pouze skrytých výrobních vad, netýkají se poškození a opotřebení zboží. Pokud na Vámi zakoupený šperk použije Vaše čilá ratolest kladívko nebo tričkem budete utírat Vašeho zmoklého psa, reklamace není na místě.

Reklamované zboží včetně dokladu prosím pošlete na adresu uvedenou v kontaktech.

Oprávněné reklamace řeším výměnou zboží nebo vrácením peněz, podle toho, jak to bude vyhovovat Vám.

Zpracování osobních údajů

Odesláním objednávky souhlasíte s tím, že použiju vaše osobní údaje. Nebojte, nebudu je nikde šířit, budou sloužit výhradně k vybavení zásilky.

Je možné, že vám občas pošlu e-mailem nějakou skvělou a neodolatelnou nabídku, takzvané "obchodní sdělení". Kdykoliv se můžete odhlásit kliknutím na odkaz a nic dalšího už vám posílat nebudu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace